Feet care by Notino.ua. Догляд за ногами літом.

Всім привіт! Накінець настала літня спека і ми змогли взути босоніжки та відкрити максимально свої ніжки. Я часто навіть басоніж по траві ходжу, якщо випадає така нагода. 
Догляд за ногами в цей період пріоритетний, адже доглянуті ніжки привертають увагу та створюють образ успішної, самодостатньої жінки, яка любить і поважає себе. Хоча за жінками не відстають і чоловіки, тішачи себе доглядом за собою. Доглядати за ніжкми можна в салоні, або ж дома. Для домашньго педикюру необхідно декілька речей, про які я розповім сьгодні.
Пилочка для нігтів або ж манікюрний набір з ножничками, лопаткою, пилочкою та кусачками.
Без цих інструментів неможливо укоротити нігті та надати їм привабливу, аккуратну форму.
Пемза для ніг, щоб прибрати суху та затверділу шкіру не лише на стопах, але й на ліктях чи інших частинах тіла. Видів пемзи буває багато і ви можете обрати для себе найбільш привабливий. Це може бути камінчик овальної форми, або ж оформлена в пластик чи дерево пилка з ручкою.
Крем для ніг один з найнеобхідніших літніх засобів в моєму догляді за ногами. Зазвичай обираю золожуючий з приємним ароматом. Головне не лінитись наносити крем піся купання кожного вечора, тоді ніжки будуть ніжними та красивими.Комментарии

Отправить комментарий

Спасибо за комментарий. Мне очень важно Ваше мнение. Чтобы оставаться в курсе новостей, подписывайтесь на блог с помощью GFC или электронной почты.

Newsletter

Получать новые публикации по электронной почте: