К основному контенту

Презентація національних Рекомендацій щодо здорового харчування для громадськості.

Привіт:) Я продовжую знайомити вас із здоровим стилем життя і сьогодні розкажу про презентацію на якій я нещодавно побувала. В цій статті буде наголошено на основні проблеми та факти, наведені в національних рекомендіціях щодо здорового харчування для громадськості.

Основні факти
Проблематика
Фактичне харчування населення ірраціональне, дисбалансоване, вітаміно-дефіцитне. Денний раціон українців складається переважно з висококалорійних продуктів з низькою поживною цінністю.
Українці споживають 12-15 грамів солі, замість рекомендованих 5. Ще гірша ситуація з цукром – його українці споживаючи майже вдвічі більше, ніж належить за нормами ВООЗ - в середньому за рік з’їдають 32,4 кг цукру (по 2,7 кг на місяць), а середня цифра серед європейських країн – 26 кг цукру на рік. Українці також перевищують норму споживання олії та рослинних жирів - понад 18 кг за рік. А найменше вживають риби та морепродуктів – всього 14,4 кг за рік.
Очікувана тривалість життя в середньому в Україні майже на 10 років нижча, ніж в економічно розвинених країнах Європи.
Експерти ВООЗ визначають погане харчування та нестачу фізичної активності головними глобальними ризиками для здоров’я. Кожна третя дитина у світі захворює на діабет саме через сучасні тенденції в харчуванні. А ожиріння (після паління) є найпоширенішим у світі фактором виникнення та розвитку соціально-небезпечних хвороб.
За даними дослідження Глобального тягаря хвороб, поширеність проблем надлишкової ваги та ожиріння серед українців досягає  50% ще до 35-річного віку, а в подальшому тільки збільшується, сягаючи в окремих вікових категоріях 77%.
Експерти ВООЗ наголошують, що найбільший вплив на смертність від основних неінфекційних хвороб у Європейському регіоні мають 7 факторів ризику, чотири з яких безпосередньо пов'язані з харчуванням населення (гіперхолестеринемія, надлишкова маса тіла, зловживання алкоголем, недостатнє споживання фруктів і овочів). Усі ці фактори ризику надзвичайно актуальні і для населення України.
Сьогодні статистика хворих на діабет в Україні – 1 млн 200 тис. пацієнтів, хоча реальний показник може становити в 2,-2,5 рази вище через недіагностовані випадки.

Тарілка здорового харчування
Основною задачею при написанні рекомендацій було створення їх зрозумілими та реальними для застосування у повсякденному житті. В той же час наведені поради є обґрунтованими досконалими науковими дослідженнями.
За структурою це сім рекомендацій щодо здорового харчування дорослих, які допоможуть скласти власний збалансований раціон із корисних харчових продуктів і напоїв.

В наступних публікаціях розкажу про національні рекомендації щодо здорового харчування для громадськості та наведу прості кроки до здорового харчування.
http://www.prozdorove.com.ua/

Комментарии

 1. Спасибо за полезную информацию!

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Пожалуйста, на презентации было очень интересно. Я снимала видео лайф на Фейсбук вот ссылки https://www.facebook.com/luda.tischenko/videos/1547877645330628/
   https://www.facebook.com/luda.tischenko/videos/1547802225338170/

   Удалить
 2. Ответы
  1. Надо что то делать и начинать из себя:)

   Удалить

Отправить комментарий

Спасибо за комментарий. Мне очень важно Ваше мнение. Чтобы оставаться в курсе новостей, подписывайтесь на блог с помощью GFC или электронной почты.

Translate

Популярные сообщения из этого блога

Маска-пленка Black MASK «Черная» с активированным углем для лица ТМ "Эликсир". Отзыв.

Привет, друзья. Черная маска для лица отнюдь не новинка на косметическом рынке и о ней, мне кажется, не слышал только ленивый. Сегодня я познакомлю вас из маской пленкой Black MASK «Черная» с активированным углем для лица от украинского производителя ТМ "Эликсир".
Как же справляется со своей задачей очищения кожи лица это бюджетное средство, читайте ниже.

Oriflame: Губная помада The ONE Colour Obsession. Отзыв и свотчи.

Привет, друзья. Недавно я побывала на настоящем антикастинге, который организовала компания Oriflame в Киеве. Проект «Антикастинг» стал первым манифестом Oriflame против абстрактных стандартов красоты — неким призывом искать баланс в сочетании внешней красоты с яркостью внутреннего мира. Так же у нас была возможность познакомиться с некоторыми новинками косметики Орифлейм. Одной из самых замечательных новинок стала линейка помад The ONE Colour Obsession. Сегодня покажу девять оттенков в свотчах и макияже.

Весенний уход за волосами с ТМ "Эликсир". Комплексный подход.

Наконец настала настоящая весна, теплая и солнечная. Пора платьев, туфелек, легкого макияжа и красивых причесок. Красивая прическа без здоровых, ухоженных волос невозможна. Как же ухаживать за волосами в этот переходной период? Не только зимняя непогода и шапки негативно влияют на состояние волос. Ежедневные укладки и средства для укладки так же не добавляют здоровья и красоты нашим волосам.
Этой весною подобрала комплексный уход за волосами от украинского производителя ТМ "Эликсир". Диетическая добавка "Волосы, Кожа, Ногти" и средства для роста и восстановления волос Minoksil (Міноксил).

Dresslily

Rosegal03.04

Zaful 03.04